החזרות והחלפות

אנחנו עושות את מירב המאמצים כדי שתהיי מרוצה מההזמנה שלך ותיהני ממנה לאורך זמן. אם בכל זאת המוצר שקיבלת לא לשביעות רצונך המלאה, אנחנו כאן בשבילך

פריטים שברצונך להחזיר או להחליף צריכים להיות באריזתם המקורית כולל התווית המחוברת אליהם בחיבור המקורי, לאחר שלא נעשה בהם כל שימוש.

ניתן להחליף כל פריט שרכשת באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר. החזרת פריטים תתבצע בחנות ברמת השרון (רח' אוסישקין 58) או ע"י שליח שיאסוף את הפריט המבוקש מביתך/מקום עבודתך/חנות שירות בעלות של 49 ש"ח.

אם קיבלת מוצר פגום (לא קורה הרבה... אבל בכל זאת...) נחליף לך אותו ללא הוצאות נוספות. 

במידה והתחרטת על הקנייה, מכל סיבה שהיא, את זכאית לזיכוי על הקנייה בתוך 7 ימים מרגע קבלת המוצרים בחנות ברמת השרון, למעט דמי המשלוח ובניכוי 5% מערך הקניה או 100 ₪ (הנמוך מבין השניים). העלות והאחריות להחזרת הפריטים היא עליך בלבד ( תמיד ננסה לעזור, אם תרצי, לבצע החזרה דרך חברת השליחויות שלנו). הזיכוי הכספי יונפק תוך מקסימום 7 ימים ממועד קבלת הפריט חזרה, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הזיכוי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר, עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד)

 פריטים שנרכשו במבצע ניתן להחליף תוך 4 ימים מיום שהתקבלו אצלך והזיכוי בגינם ייקבע על פי המחיר ששולם עבורם.

בכדי להחזיר מוצר יש להציג את חשבונית הקנייה המקורית.

על פי חוקי משרד הבריאות, הלבשה תחתונה ובגדי ים אינם ניתנים להחזרה או החלפה.

יחד עם זאת, אנחנו נאפשר החלפת חזיות/גוזיות וחזיות בגדי ים.

לא נוכל לאפשר החלפת/החזרת פריט שנעשה בו שימוש, פריט ללא תווית מקורית המחוברת אליו צורה המקורית, או שאריזתו נפתחה או נפגמה.

בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות שלנו  ישמח לסייע באמצעות הדוא"ל contact@ollalingerie.com   או בטלפון 03-5496202 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-18:00 וביום ו׳ בין השעות 10:00-14:00