קצת עלינו

אחרי 15 שנות פעילות שבהן לא הפסקנו לחפש ולהביא לכן (בייבוא בלעדי) לבוטיק שלנו ברמת השרון, את ההלבשה התחתונה ובגדי הים הכי יפים, טרנדים, איכותיים, חדשניים ואפנתיים, לא יכולנו שלא להיענות לבקשות הרבות שלכן לקנות את המוצרים שלנו אונליין ובזמן מגיפת הקורונה גם היה לנו את הזמן להשקיע ולהעלות את האתר. נכון, לא כל הפריטים נמצאים באתר, אבל אנחנו זמינות ותמיד אפשר להתייעץ ואנחנו נשמח לשלוח לכן תמונות של דגמים וצבעים שלא מופיעים באתר...
אולה בוטיק להלבשה תחתונה ובגדי ים

ולמי שלא מכירה אותנו – אנחנו שתי אחיות, אסתר ויפית, שבסוף שנות השלושים שלנו, אזרנו אומץ ו"חזרנו לשורשים" ופתחנו את הבוטיק שלנו בשנת 2005 ברמת השרון. לצידנו, כבר 18 שנים, זיוה שהפכה להיות בת משפחה וביחד אנחנו נהנות לעזור לכן להרגיש הכי נוח והכי יפות שאפשר. בתחילת 2024 החלטנו לחדש ועברנו לחנות החדשה שלנו (לא לדאוג, נשארנו ברחוב אוסישקין ברמת השרון ואפילו באותו צד רק שינינו מספר ל- 38)

כבנות לאב שהיה יצרן של הלבשה תחתונה, פונקנו בהלבשה התחתונה היוקרתית ביותר (לא דברים שהוא ייצר אבל הוא בהחלט קנה...) וחמש שנים לאחר מותו קיבלנו החלטה (עם קצת דחיפה מאלת המזל, אבל זה כבר לשיחה אצלנו, בסלון האחורי) להביא לארץ את  ההלבשה התחתונה הכי איכותית, במחירים שפויים והכי חשוב – שתהיה נוחה וחדשנית, כל זאת לצד הקפדה על התאמה אישית לכל אחת מהלקוחות!

המותג הראשון שייבאנו היה HOPE, המותג הגדול ביותר בברזיל עם היסטוריה של 60 שנה בתחום וקולקציות עשירות של הלבשה תחתונה, מחטבים מבדים מתקדמים, בגדי ים ובגדי ספורט. 

מאז, בכל שנה אנחנו נוסעות לתערוכות בכל העולם, למצוא את המותגים הכי נחשקים כדי לחדש לכן, להפתיע ולדאוג שתהיו הכי מרוצות עם מגוון פתרונות לכל סוגי הבגדים.

בנוסף ל HOPE, תוכלו למצוא בבוטיק שלנו את Touche – מותג היוקרה מקולומביה. בקולקציה, הלבשה תחתונה עשויה מהבדים והתחרות היוקרתיות ביותר בעולם בשילובים של פריטים מצופים בזהב 24 קאראט ובגדי ים מבדים ייחודיים ובגזרות מחמיאות. בקולקציה פריטים במידות D-A.

לצידם דאגנו להביא את LOU – מותג יוקרה צרפתי ותיק עם פתרונות לחזה במידות G-B.

היות וכ- 85% מהנשים בעולם לובשות חזיות במידה שלא מתאימה להן, ההקפדה על התאמה אישית היא בדמנו.

מהניסיון שלנו, רוב הסיכויים שבכל מותג תתאים לכן מידה אחרת ולעיתים, בתוך אותו מותג אתן עשויות להיות במידה אחרת כשתחליפו דגם! וכמובן שכל אחת מאיתנו היא בעלת מבנה ומרקם שד שונה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה – כדי שההתאמה תהיה מושלמת! גם כאן, אנחנו נעזרות בדיאנה (תופרת פדנטית) שנותנת את הטאצ' שלה כשאנחנו מחליטות שצריך.

אתן יכולות להיות רגועות – אתן בידיים הכי טובות שיש עם צוות שעובד ביחד כבר שנים.

אתן מוזמנות לבוטיק שלנו לחוויה אחרת, להתפנק בסלון האחורי בהתאמה אישית. בטוחות שיהיה כיף.